METALSCENA 01/2017 - v procese výroby 27/02/2017 distribúcia

V tejto chvíli vás už môžeme informovať o tom, ze Prvý tlačený magazín výhradne o slovenskej metal muzike a jeho prvé vydanie je už v procese výroby a termín pre začatie distribúcie je 27/02/2017.

Konečne sa darí zavŕšiť všetky práce a prípravy k tomu, aby mohol vzniknúť tlačený magazín METALSCENA, ktorý sa bude zaoberať výhradne slovenskou metal muzikou. Keďže sa časopis nedostane do oficiálnej distribučnej siete periodickej tlače, je ideálne si ho objednať formou predplatného priamo na týchto stránkach v rubrike PREDPLATNÉ. Cena pre predplatiteľov je výrazne nižšia (1,99 €), ako oficiálna predajná cena (2,50 €).

Keďže sa budeme všemožne snažiť, aby sa magazín METALSCENA dostal čo najbližšie k svojim čitateľom, oslovujeme hlavne rockové kluby a rockové puby na Slovensku a miesta, kde sa často zdržiavajú metal fans. Toto je vlastne aj oficiálna výzva pre takéto podniky a zariadenia, ak môžete pomôcť s predajom časopisu, ozvite sa nám na e-mail: info@metalscena.sk, všetky dôležité informácie o predaji si dohodneme vopred.

Prvé vydanie a jeho distrubúcia smerom k vám, k ľudom, ktorí podporujete metalovú muziku a domácu tvorbu muziky zvlášť,sa začne 25/02/2017. Určite sa nedostaneme všade, aj keď je to naše najväčšie želanie a preto prosba smerujúca k vám je, aby ste o tlačenom magazíne METALSCENA dali vedieť všetkým svojim priateľom. Časopis je dvojmesačník, teda vychádzať bude 6x do roka a už teraz sa pre vás pripravuje druhé vydanie, ktoré má plánovaný termín vydania 15/04/2017

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na vás!
Za redakciu albbert

18.02.2017 15:40 (282x)