BRUTE - nový album už v marci pod SMA

Pôvodne mal nový materiál BRUTE ..Henchmen.. výjsť až koncom roka 2017 pod indonézkym vydavateľstvom.

Vydavateľstvo Slovak Metal Army sa s tým nechcelo zmieriť a tak ponúklo spoluprácu na vydaní nového albumu a po vzájomnej dohode BRUTE (Death Metal úderka z Vranova nad Topľou) vydá svoj nový album už v marci 2017 pod značkou SMA.

Gitarista Steve sa nechal počuť a povedal: '..Henchmen.. je zrejme zatiaľ vrchol našej tvorby. Je prepracovaný, tvrdý, pestrý, rýchly, brutálny a atmosféru dopĺňa aj občasná melodika. Každý song je iný. Album začal vznikať už pred vydaním ..Pillory.. Aj napriek tomu ho ja osobne počúvam každý deň a neviem sa ho nabažiť. Som veľmi spokojný. Každým posluchom ma baví viac a nachádzam stále niečo nové. Nenudí ma. Verím, že budete spokojní. Je v tom kus života, duša a hlavne srdce. Proste technický Death Metal s prvkami US brutal školy 90-tych rokov, zmiešaný európskym Death Metal štýlom.'

Nový album ..Henchmen.. vychádza na klasickom CD formáte a súbežne s ním aj tričká a čapice. Steve po dlhej dobe do kapely získal aj nového bubeníka, Mareka Barana z Michaloviec. Kapela je teda v plnej zostave aokrem iných noviniek pripravuje vlastnú web stránku, kde budú všetky aktuálne a tiež základné informácie okolo bandy.

BRUTE diskografia:
2000 Fetus of Evil (demo)
2008 Furious Pictures and Agony (demo)
2010 Inhuman Seed of Terror (demo)
2012 Sophisticated Atrocity (album)
2014 Pillory (album)
2017 Henchmen (album)

BRUTE zostava:
Martin Calko / vox
Radoslav Michalko / bass
Stefan Tokar / guitars
Marek Baran / drums

Podľa Slovak Metal Army
albbert

03.03.2017 12:07 (598x)