EDITOR - nový ..Old School.. je vonku

4. mája 2017 nastal v histórii kapely EDITOR ďalší deň D, vyšiel jej pod domácim vydavateľstvom Slovak Metal Army v poradí 8 radový album, ktorým sa martinská metalová stálica vrátila ku svojim koreňom.

Album obsahuje desať songov, ktoré sa nesú v znamení zmesi hardcoru a metalu, dokonca na ňom nájdeme priamočiare momenty, ktoré zaváňajú ostrým thrashom. Nechýba melodika a chytľavé sóla. EDITOR sa však vyznačuje aj dobrým obsahom svojich textov. Na albume „Old School“ dostali priestor revolučné myšlienky, kritika zriadenia, pocta kráľovi Rock´n Rollu Lemmymu, ale aj poukázanie na vymývanie našich mozgov. O hutnú a chytľavú zvukovú kulisu sa postarali chalani v GM štúdiu v Jablunkove a tí spolu s kapelou odviedli výbornú prácu.

'Keď sme išli do štúdia tak sme si povedali, že ideme nahrať album s poriadne tvrdým zvukom, bez zbytočných serepetičiek a okrás. Nech to znie čo najviac autenticky, tak ako keby sme hrali naživo. K výslednému zvuku, samozrejme, prispel aj Martin Roženek z GM Recording Studia, ktorý naše predstavy pretavil do výsledku, s ktorým sme veľmi spokojní,' povedal na margo novinky spevák Milan Doctor Jakubík.

podľa Slovak Metal Army
albbert

11.05.2017 14:31 (410x)