Ronnieho novinka - DREAM PATROL

Novinkou na slovenskej Hard And Heavy scéne je určite projekt DREAM PATROL. Bassgitaristu Ronnieho Koniga poznáme z viacerých úspešných, ale hlavne nadupaných kapiel, ktoré Slovenskom otriasli. Spomeňme napr. kapely VINDEX, TRIGGER, SYMPHONITY alebo SIGNUM REGIS.

Dnes si pre nás všetkých tento muzikant pripravil novinku v podobe ďalšieho projektu, ktorý si hovorí DREAM PARTOL. Spoločne s gitaristami spomínaných kapiel Filipom Kobušom a Liborom Hrivákom a talentovaným českým bubeníkom Radimom Večeřom (predtým pôsobil napríklad v česko-venezuelskom projekte DRUNG WITCH PAIN) si zrejme povedali, že postavia rýdzo Hard And Heavy kapelu, ktorá nám opäť ukáže, ako na muziku. Za mikrofón však postavili eso v podobe amerického speváka Eliho Prinsena. Jeho pôsobenie v kultovej progmetalovej bande SACRED WARRIOR alebo v metalovom THE SACRIFICED je určite tým, čo môže šokovať. Ronnie však s Elim už spolupracoval na albume „Exodus“ svojej domovskej bandy SIGNUM REGIS.
DREAM PATROL nám pripravil prvú ochutnávku v podobe textového klipu k titulnej skladbe projektu s rovnomenným názvom „Dream Partol“.albbert
Zdroj: rocker.sk


03.04.2018 02:50 (287x)