ASENTH - nový klipový singel

Po viac ako roku sa bratislavský ASENTH vracia na scénu, keď 25/03/2018 zverejnil na youtube novinkový klip ku skladbe 'Spávny čas'.

Prvou novinkou po ročnej pauze bandy ASENTH je teda singel 'Správny čas' a prídu ďalšie novinky. Aspoň tak nám to avizuje kapela na svojom bandzone profile. Klip je jednoduchý, ale výborne spracovanný, skladba nadupaná, tak sa máme na čo tešiť...

ASENTH je víťazom pilotného ročníka Rockovej maturity, aktuálne pracuje v štúdiách na novom albume. V súčastnosti hráva v zložení Ivoš Paška (gitara), Vladoš Paška (bicie), Tomáš Buroň (spev) a Tibor Kusý (basgitara), má doposiaľ na konte dva EP albumy 'Bez zábran' a 'S tebou viem'.

Okrem iného sa píše o novom klipe na portáli teraz.sk:
Singel 'Správny čas' dostal audiovizuálnu podobu. Realitou je fakt, že kapela mala na výrobu obmedzený rozpočet a tak v klipe účinkujú priatelia a rodina členov skupiny. Pomocnú ruku podal a klip nakrútil Marek Morvai, ktorý k filmového priemyslu pričuchol už v útlom veku, zahral si aj vo filme Pelíšky.
'Vo videu sme sa snažili poukázať na bežne ľudské neresti, ktoré sa dajú zmeniť, ale jedine v správny čas. Tiež sme chceli zachytiť kontrast medzi dobrým a zlým rozhodnutím, ktorý môže mať dopad na celé okolie,' doplnil gitarista kapely.albbert

11.04.2018 13:48 (744x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena