RADIO METALSCENA končí svoje vysielanie...

Testovaciu prevádzku Radia METALSCENA sme sa rozhodli ukončiť 25/10/2018. Vyskúšali sme si možnosť vysielať výhradne slovenskú Hard And Heavy muziku. Bola to super skúsenosť a veríme, že sa vysielanie páčilo, ale rozhodli sme sa toto internetové vysielanie ukončiť.

Prvé mesiace vysielania sa zdalo, že to bude veľmi zaujímavé a že sa rádio posunie vyššie, ale opak je pravdou. Náklady na vysielanie sú vyššie ako počúvanosť a tým je asi povedané úplne všetko. Ale bola to pre nás super skúsenosť a tiež sme ukázali, že je aj takáto možnosť prezentovať slovenskú Hard And Heavy muziku. Záver tohto podprojektu je úpne jasný. Skôr, či neskôr takéto rádio vzniknúť musí, pretože hudba sama o sebe takúto možnosť potrebuje. Nič lepšie ako rádio pre hudbu ešte vymyslené nebolo, takže si myslím, že aj keď tu nebude Radio METALSCENA, ktoré ponúkalo možnosť vypočuť si výhradne slovenskú Hard And Heavy muziku, príde časom nejaký ďalší projekt, ktorý túto službu pre slovenskú muziku ponúkne.

Chceme sa však poďakovať za podporu aj v tejto oblasti a ak by sa naskytla možnosť, určite by nebol problém vysielanie Radia METALSCENA kedykoľvek obnoviť.

albbert

26.09.2018 11:08 (248x)