BLACK LIGHT v lete vydali svoj druhý album 'Privilege Of Choice' a končia

Košický thrasheri BLACK LIGHT vydali vo vlastnej režií druhý album 'Privilege Of Choice', dva roky po debute 'Name of the On', ktorý vyšiel pod vydavateľstvom Support Underground. Novinka vychádza v limitovanej edícii a na trh sa dostáva len málo kusov.

Po veľmi plodnom období, po vydaní albumov a koncertnej šnúre po Slovensku a Česku v roku 2017 však kapela ohlasuje ukončenie svojej aktívnej činnosti. A niesú v tom ani nezhody medzi členmi formácie, ale jednoducho ide o životné osudy, kedže chalani sú vo veku, kedy treba na sebe ešte zamakať a doštudovať. A keďže niektorí členovia idú študovať aj za hranice Slovenska, nejde to inak, len kapelu na čas rozpustiť. Na ako dlho a či sa vôbec ešte BLACK LIGHT dajú dohromady, to prinesie len čas a osud.

Aj pre toto chalani všetkých pozývajú na koncerty, ktoré sa ešte v tomto roku uskutočnia, napr. aj na krst nového albumu do košického Collossea, ktorý sa bude konať 07. septembra 2018. Novinku si môžete objednať na adrese skupinablacklight@gmail.com za takmer symbolických 5 €cok, prípadne zakúpite priamo na koncerte.

Podľa rozhovoru na www.metalmania-magazin.eu
albbert


26.09.2018 12:10 (439x)