SYMPHONITY s novým singlom

Česko - Slovensko medzinárodná banda SYMPHONITY prichádza do hudobných vôd s novým nadupaným singlom 'Marco Polo (part 2): Crimson sil'. Hudbu pripravil Libor Křivák a s textom sa pohrala dvojica Mayo Petranin a Petr Vysloužil.

Od konca roku 2018 hrá SYMPHONITY v novej zostave. Za mikrofón sa postavil taliansky spevák Antonio Abate (PERSEUS), na bubenícku stoličku zasadol Radim Večeřa (DREAM PATROL) a novým basákom se stal Tomáš Sklenář. V marci 2019 zostavu rozširuje druhý spevák Mayo Petranin (ex-SIGNUM REGIS), ktorý nahradil Herbieho Langhansa. No a v tomto zložení prináša banda aj nový singel. Hosťami na nahrávke sú Marek 'Ashok' Šmerda (CRADLE OF FILTH) - 2. a 4. kytarové sólo; Herbie Langhans (AVANTASIA) - Sbory a Ladislav Šiška - Perkusie. Mixoval Mikko Karmila a mastering riadil Mika Jussila vo Finnvox Studios, Fínsko (NIGHTWISH, STRATOVARIUS). Obal potom vytvoril Dušan Marković.

Myslím, že nebude vôbec treba pripomenúť, že potenciometer hlasitosti treba otočiť smerom doprava a minimalne privrieť oči. Neuveriteľná skladba, klobúk dole.

albbert21.12.2019 22:02 (616x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena