SMA SPECIAL štartuje u nás vo vysielaní už v nedeľu

Prvá 'pilotná' relácia vydavateľstva Slovak Metal Army, ktorá dostala jednoduché pomenovanie SMA SPECIAL, odštartuje vo vysielani METALSCENA netRADIA už v nedeľu 14/06/2020 o 21:00 hodine.

Pravidelnosť relácie by sa mala opakovať každých 14 dní, ale už pri úvodnej si vypočujete kopec zaujímavých slov o zrode vydavateľstva Slovak Metal Army, čo k tomu Juraja Haríňa viedlo, uvedie kopec výbornej muziky z produkcie vydavateľstiev SMA a Immortal Souls Productions a budete sa môcť zaradiť do súťaže o 25 CD-čiek práve z dielne týchto vydavateľstiev. Všetko je už v tejto chvíli nachystané, relácia je pripravovaná vopred, ale jej premiéra bude práve v nedeľu. Ak by ste z akýchkoľvek dôvodov premiéru nestihli, repríza relácie bude odvysielaná v pondelok 15/06/2020 o 09:00 hodine a celú reláciu tiež uverejníme na našom YT profile.

Verme, že SMA si na nás do budúcna pripraví opäť výbornú muziku, rozhovory so zaujímavými ľudmi a aj naďalej budeme môcť súťažiť o veľmi zaujímavé a hodnotné ceny. Novinkami vo vysielaní METALSCENA netRADIA by sa to malo v blízkej budúcnosti hemžiť, tak si to nenechajte ujsť a počúvajte výhradne Českú a Slovenskú Hard And Heavy muziku, 24 hodín denne, 7 dní v týždni...

albbert

11.06.2020 23:09 (307x)