Juraj budeš mi veľmi chýbať...

Juraj Immortal Haríň
* 05/05/1973 - + 02/07/2021

Keď sa neuveriteľné stane skutočnosťou a vyrazí to dych až tak, že sa človek nevie nadýchnuť a má veľký problém to vôbec nejakým spôsobom rozdýchať, je to naozaj zlé. Od dnes bude piatok 02/07/2021 pre mňa dňom smútku až do smrti. Odišiel na večnosť totiž človek, s ktorým som mal veľké plány, s ktorým som chcel urobiť ešte veľmi veľa práce na podpore československej metalovej a undergrandovej scény.

Juraj, bol si súčasťou projektu METALSCENA od jeho znovuoživenia v roku 2016, bol si spolutvorcom všetkého, čo pod týmto názvom vzniklo, či už to bolo oprášenie starého časopisu alebo vybudovanie nových novín SLOVAK METAL ARMY, bol si súčasťou postavenia a rozbehnutia internetového METALSCENA netRADIA a ako stály moderátorský hosť a spolutvorca si pomohol budovať rovnomennú reláciu Metalscéna BB FM Rádia. Za toto všetko a za to priateľstvo a podporu, ktorú si projektu dal, ti zo srdca ďakujem.

Stál si sa neodmysliteľnou súčasťou undergrandovej scény na Slovensku a v Česku, vybudoval si nové slovenské metalové impérium SLOVAK METAL ARMY a dokázal si ešte aj pokračovať vo svojom starom projekte IMMORTAL SOULS PRODUCTIONS, kde si za posledné roky spolu vydal toľko novej výbornej muziky, že je to priam neuveriteľné. Tvoja neutíchajúca energia, ktorú si do všetkého dával a čomu všetkému si sa venoval bola nadpozemská, ale na niečo si zabudol. Zabudol si na seba Juraj, na svoje zdravie, zabudol si, že aj ty sám potrebuješ priestor na prežitie. Či sa ti toto stalo osudným neviem, ale my všetci, čo sme mali možnosť s tebou spolupracovať alebo aspoň byť tvoji priatelia, sme asi v tejto chvíli pochopili, čo to je, keď niečomu dáš úplne všetko.

Odpočívaj v pokoji Juraj, je mi to neuveriteľne ľúto, že sa už nikdy neuvidíme a ďakujem za všetko, čo si pre mňa a pre projekt METALSCENA urobil. V metalovom náboženstve si sa práve stal svätým, aj keď to takto určite byť ešte nemalo.

Marian albbert Horváth

02.07.2021 14:20 (357x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena