AS THEY RISE po roku s novinkami

Po viac než roku sa vracia banda AS THEY RISE v novej zostave, s novým singlom 'Disconnection'. Po premiére 21/08/2021 na platforme YouTube, je nový song k dispozícii aj na všetkých dostupných streamovacích platformách od 28/08/2021.

Dlhšie obdobie bola kapela ticho, prechádzala personálnymi zmenami a premýšľala, čo do budúcnosti vlastne chce. Pracovali však spoločne a každý z nich má na novom projekte obrovský podiel. Skladba 'Disconnection' je niečim úplne iným, na čo sme boli ako poslucháči AS THEY RISE zvyknutí. Djentové riffy, progresívne ladené bicie a mierna cyber atmosféra skladby by nás mala vtiahnuť do inej reality. Song nastavuje zrkadlo do takej miery, aby sme sa zastavili a zamysleli nad tým, čo je našim pravým cieľom a poslaním. Ako hovorí samotná kapela: 'Prečo staviame na piedestál hodnoty, ktoré nie sú vo svojej podstate dôležité? Uvedomujeme si, že našim konaním máme vplyv na ostatných a ovplyvňujeme ich životy? Radšej počúvame od svojho okolia krásne klamstvá, vyhýbame sa pravde a nedokážeme zniesť jej následky. Aj samotný Cover Art vypovedá o tom, že sa odpájame od toho, čo je nám prirodzené. Pre každého z nás to môže znamenať niečo iné, príroda, vzťahy, postoje a podobne.'

Spoločne so singlom bude v predaji aj nový merch. V prípade záujmu môžete AS THEY RISE osloviť, radi sa s Vami spoja a tričko Vám pošlú! 'Budeme veľmi vďační a radi, ak nám zanecháte nejaký odkaz, reakciu, follow. Vážime si to!'AS THEY RISE nájdete napríklad aj na:
Facebook: https://www.facebook.com/astheyriseofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/astheyrise_official/

PR: AS THEY RISE (albbert)

03.09.2021 17:23 (197x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena