METALSCENA MAGAZIN SA ZAOBERÁ VÝHRADNE SLOVENSKOU HARD AND HEAVY MUZIKOU.

V papierovej forme je pripravovaný výhradne pre predplatiteľov a vychádza hlavne pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o slovenskú tvorbu, o slovenské kapely a interpretov, ktorí komponujú a tvoria v tejto hudobnej oblasti. Na stránkach časopisu nenájdete svetové metalové mená, pretože si myslíme, že aj tu doma na Slovensku máme svetových muzikantov, ktorím treba dať priestor na prezentáciu ich tvorby a ich názoru. Ak si aj ty podobne postihnutý a baví ťa slovenská Hard And Heavy muzika a chceš sa dozvedieť, čo sa na slovenskej metalovej scéne deje, prípadne si chceš prečítať názory slovenských muzikantov na hudobné dianie, si tu správne.


METALSCENA vychádza nepravidelne, ako občasník a kúpiť sa dá výhradne od vydavateľa, teda formou objednávky. METALSCENA sa snaží hlavne mapovať dianie na slovenskej Hard And Heavy scéne a suplovať tak archív a historický záznam toho, čo na území Slovenska vzniklo a bolo vydané, či už oficialne alebo neoficiálne. Do tvorby časopisu sa môžeš zapojiť aj ty, ak upozorníš na vznik novej hudobnej formácie, pripadne pošleš odkaz na nový klip alebo inú udalosť. Tiež nás môžeš upozorniť na formáciu, o ktorej by si sa chcel dozvedieť viac a podobne. Prípadne nám daj vedieť ak by si chcel byť spolutvorcom takéhoto časopisu.

RADIO METALSCENA je internetové rádio, ktoré je len akási pridaná hodnota, kde sa dajú vypočuť slovenské kapely a interpreti, ktorí tvoria v hudobnej oblasti Hard And Heavy a ktorú sa snaží celý projekt METALSCENA mapovať. V tejto chvíli je v knižnici rádia približne 150 skladieb rôznych metalových hudobných žánrov od rôznych výhradne slovenských hudobných zoskupení alebo jednotlivcov. Ich počet každý deň rastie.

Pre záväzné objednanie časopisu METALSCENA vyplň a odošli formulár:
Predplatné *
Meno a Priezvisko *
Ulica, Číslo *
Obec (Mesto) *
PSČ *
Štát *
Emailová adresa *
Počet výtlačkov *
Poznámka
Spam: 1 + 1 =

* - povinné údaje